Pracownicy

 

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4 im. Franciszka Stuska
w Orzeszu-Jaśkowicach

     

  1. mgr Bojarska Izabela - język polski
  2. mgr Bratek Ilona - pedagog szkolny
  3. mgr Buchalik Bogusława - wychowanie przedszkolne
  4. mgr Czardybon Ilona- zajęcia rewalidacyjne
  5. mgr Czyż Bronisława - wychowanie przedszkolne
  6. mgr Ćmiel Edyta - pedagog szkoly
  7. mgr Ćmiel Katarzyna- wychowanie przedszkolne
  8. mgr Długosz Mariola - nauczanie początkowe
  9. mgr Dzierżęga Marta - wychowawca świetlicy, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka,  terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  10. mgr Dziuba Krzysztof - matematyka, fizyka
  11. lic. Głodek Marlena-wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy
  12. mgr Gołka Marta - historia
  13. mgr Grzegorczyk Marzena- język polski
  14. mgr Homańczyk Teresa- chemia, informatyka
  15. mgr Jankowiak Bożena - nauczanie początkowe
  16. mgr Jurowicz Beata - nauczanie początkowe, terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  17. mgr Krauze Agata- przyroda
  18. mgr Krzystała Łukasz - gwychowanie fizyczne, technika
  19. mgr Loewe Patrycja -  wychowanie fizyczne- tebnis stołowy
  20. mgr Marek Anna- wychowanie przedszkolne
  21. mgr Mikler Dominika - nauczanie poczatkowe, wychowanie przedszkolne
  22. mgr Ochojska Katarzyna - zajęcia rewalidacyjne, surdopedagog
  23. mgr Przywara Zuzanna - wychowanie przedszkolne
  24. mgr Ptak Żaneta- język polski
  25. mgr Ratka - Bossard Aleksandra - język polski, wychowawca świetlicy
  26. mgr Redzik Anna- matematyka
  27. mgr Rybka Zbigniew - wychowawca świetlicy
  28. mgr Ryguła Adam- informatyka
  29. mgr Siemianowski Ambroży - religia
  30. mgr Skutela Danuta - religia
  31. mgr Słupik Agnieszka- język angielski
  32. mgr Stolfik Danuta - matematyka
  33. mgr Stroka Tomasz - wychowanie fizyczne
  34. mgr Szafraniec Hołuj - Izabela - nauczanie początkowe
  35. mgr Szweda Alina- wychowanie do życia w rodzinie, terapia pedagogiczna
  36. mgr Tarnawa Teresa - nauczanie początkowe, zajęcia komputerowe
  37. mgr Tkacz-Harazin Bożena- matematyka
  38. mgr Waclik Marzena- język niemiecki
  39. mgr Warzecha Monika - wychowanie przedszkolne
  40. mgr Widuch Katarzyna - język angielski
  41. mgr Wiechaj Anna - biblioteka
  42. mgr Wieczorek Joanna - język polski
  43. mgr Włodarczyk-Piszcz Agata- język angielski
  44. mgr Wrona Violetta - logopeda, zajęcia rewalidacyjne
  45. mgr Wyleżoł - Mołdrzyk  Mirosława - plastyka,muzyka

 

 

 

Administracja i Obsługa

  1. Bańczyk Justyna- pomoc nauczyciela
  2. Conrad - Hempel Aleksandra - kucharka
  3. Gajda Mariola- sprzątaczka
  4. Geisler Bernadeta - pomoc nauczyciela
  5. Grzesiczek Renata -pomoc nauczyciela
  6. Kasprzak Zbigniew - woźny, palacz
  7. Kliś Katarzyna - sekretarka
  8. Konopek Jolanta - woźna oddziałowa
  9. Kopiec Agnieszka- pomoc nauczyciela
  10. Korus Izabela- pomoc kucharki
  11. Lipus Katarzyna - woźna oddziałowa   
  12. Michalska Zofia - pomoc nauczyciela
  13. Mikler-Popczyk Magdalena- pomoc kucharki
  14. Pietrowska Marzena - pomoc nauczyciela
  15. Szafraniec Henryk - woźny, palacz
  16. Szala Patrycja - sekretarka
  17. Szpik Danuta - sprzątaczka
  18. Świtała Iwona - sprzątaczka

 

 

 

Opublikowane przez: Katarzyna Kliś | Data wprowadzenia: 2014-05-29 12:56:27 | Data modyfikacji: 2017-11-17 08:53:34.
Data wprowadzenia: 2014-05-29 12:56:27
Data modyfikacji: 2017-11-17 08:53:34
Opublikowane przez: Katarzyna Kliś