Pracownicy

 

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4 im. Franciszka Stuska
w Orzeszu-Jaśkowicach

     

  1. mgr Bojarska Izabela - język polski
  2. mgr Bratek Ilona - wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy
  3. mgr Buchalik Bogusława - wychowanie przedszkolne
  4. mgr Czardybon Ilona- zajęcia rewalidacyjne
  5. mgr Czyż Bronisława - wychowanie przedszkolne
  6. mgr Ćmiel Edyta - pedagog szkoly
  7. mgr Ćmiel Katarzyna- wychowanie przedszkolne
  8. mgr Długosz Mariola - nauczanie początkowe, wychowawca świetlicy
  9. mgr Dziuba Krzysztof - matematyka, fizyka
  10. mgr Geisler-Morawska Marzena- psycholog szkolny
  11. mgr Gołka Marta - historia, wiedza o społeczeństwie
  12. mgr Grzegorczyk Marzena- język polski
  13. mgr Jankowiak Bożena - nauczanie początkowe, wychowawca świetlicy
  14. mgr Jurowicz Beata - nauczanie początkowe
  15. mgr Krauze Agata- przyroda, bilogia, chemia, wychowawca świetlicy
  16. mgr Krzystała Łukasz - wychowanie fizyczne, technika
  17. mgr Krzyżowska Agnieszka- edukacja o bezpeczeństwie
  18. mgr Marek Anna- wychowanie przedszkolne
  19. mgr Mikler Dominika - wychowanie przedszkolne
  20. mgr Ochojska Katarzyna - terapeuta pedagogiczny, zajęcia rewalidacyjne, surdopedagog
  21. mgr Perdek Marlena - nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  22. mgr Przywara Zuzanna - wychowanie przedszkolne
  23. mgr Ratka - Bossard Aleksandra - dyrektor, wychowawca świetlicy
  24. mgr Redzik Anna- matematyka
  25. mgr Roskoszek Katarzyna- plastyka
  26. mgr Rybka Zbigniew - geografia, przyroda, wychowawca świetlicy
  27. mgr Ryguła Adam- informatyka
  28. mgr Siemianowski Ambroży - religia
  29. mgr Skutela Danuta - religia
  30. mgr Słupik Anna- język angielski
  31. mgr Stolfik Danuta - matematyka
  32. mgr Stroka Tomasz - wicedyrektor, informatyka, wychowanie fizyczne
  33. mgr Szafraniec Hołuj - Izabela - nauczanie początkowe
  34. mgr Szweda Alina- wychowanie do życia w rodzinie, historia
  35. mgr Świerkot Jarosław- język polski
  36. mgr Tarnawa Teresa - nauczanie początkowe, zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy
  37. mgr Waclik Marzena- język niemiecki
  38. mgr Warzecha Monika - wychowanie przedszkolne
  39. mgr Widuch Katarzyna - język angielski
  40. mgr Wiechaj Anna - biblioteka
  41. mgr Wieczorek Joanna - język polski
  42. mgr Wrona Violetta - logopeda, zajęcia rewalidacyjne
  43. mgr Wyleżoł - Mołdrzyk  Mirosława - plastyka,muzyka

 

 

 

Administracja i Obsługa

  1. Brzuska Natalia- pomoc nauczyciela
  2. Conrad - Hempel Aleksandra - kucharka
  3. Gajda Mariola- sprzątaczka
  4. Geisler Bernadeta - pomoc nauczyciela
  5. Grzesiczek Renata -pomoc nauczyciela
  6. Kałuża Monika- sprzątaczka
  7. Kasprzak Zbigniew - woźny, palacz
  8. Kliś Katarzyna - sekretarka
  9. Konopek Jolanta - woźna oddziałowa
  10. Korus Izabela- pomoc kucharki
  11. Lipus Katarzyna - woźna oddziałowa   
  12. Michalska Zofia - pomoc nauczyciela
  13. Mikler-Popczyk Magdalena- pomoc kucharki
  14. Muller Dorta- intendentka
  15. Stąchor Weronika- pomoc nauczyciela
  16. Szafraniec Henryk - woźny, palacz
  17. Szala Patrycja - sekretarka
  18. Szpik Danuta - sprzątaczka
  19. Świtała Iwona - sprzątaczka
  20. Zych Sylwia- pomoc nauczyciela

 

 

 

Opublikowane przez: Katarzyna Kliś | Data wprowadzenia: 2014-05-29 12:56:27 | Data modyfikacji: 2018-09-19 13:03:17.
Data wprowadzenia: 2014-05-29 12:56:27
Data modyfikacji: 2018-09-19 13:03:17
Opublikowane przez: Katarzyna Kliś